ЯКИЙ КРЕАТИН КРАЩЕ КУПИТИ

У спорті креатин набув широкої популярності серед людей, які прагнуть підвищити силову витривалість і силу в цілому. Найпростіший приклад його дії: буквально за тиждень регулярного прийому хоча б по 3 грами в добу спортсмену вдається підвищити кількість повторень зі своєю звичним вагою (в діапазоні 70-90% від одного повного максимуму) до 7 разів. Тобто підвищується не сила, а саме силова витривалість. В результаті, при правильному відновленні як «побічний ефект» підвищується сила. Тобто після закінчення прийому креатину силова витривалість стає менше, а ось 1МП збільшується на 7-12%. Для місячного курсу це колосальні результати, особливо якщо ви займаєтеся без вживання анаболічних стероїдів. Ну і звичайно, підвищення силових показників спричиняє збільшення обсягу м'язової маси.

Однак такий ефект від креатину діє не на всіх. Є кілька причин:

Креатин відкладається в м'язах: якщо м'язи ще дуже маленькі, то ви просто не зможете відчути всіх переваг дії креатину. Його прийом можна починати не раніше ніж через півроку систематичних тренувань.

Особливості травної системи. В даному випадку креатин взагалі не доходить до м'язів, а відразу виводиться з рідиною з організму. Але це якщо брати звичайну форму: креатин моногідрат.

Є й інші форми креатину, які працюють практично на будь-яку людину. Найбільш робоча форма креатину – це креатин гідрохлорид. По-перше, він засвоюється набагато швидше в порівнянні з моногідратом. По-друге, не потрібно робити завантажувальний тиждень. І по-третє, не обов’язково мати велику м'язову масу, щоб відчути його дію.

Креатин гідрохлорид краще купувати в желатинових капсулах, оскільки при попаданні в кислотну середу частина активного компонента буде зруйнована. Капсула виступає в ролі захисного механізму.

Відразу варто відзначити, що така форма креатину абсолютно нешкідлива і побічних ефектів від його прийому бути не може. Взагалі креатин гідрохлорид використовується людьми-неспортсменами як біологічно активна добавка для зміцнення серця (теж м'яз).

Однак в будь-якому випадку спочатку потрібно спробувати креатин моногідрат. По-перше, він набагато дешевше за креатин гідрохлорид, а по-друге, можна взяти пробник на пару днів.

Поєднувати креатин можна з будь-яким видом спортивного харчування, виняток – тільки термогенні жироспалювачи, так як у цих препаратів протилежна дію: виведення води.

Джерело: metronews.ru

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

E-mail: sadoshenko@gmail.com

Назад