ПРОСУВАННЯ САЙТУ ФРАНКІВСЬК, ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

Щодня, тисячі замовників стикаються з питанням вибору підрядника, і як показує практика, багато потім роблять вибір SEO-компанії повторно. Така ситуація пов'язана з тим, що клієнти спочатку звернулися до недобросовісних компаній або нечітко сформулювали свої цілі. Кому довірити розробку та просування сайту у Франківську? Яким критеріям має відповідати підрядник? Що врахувати при виборі організації, щоб не змарнувати час і кошти марно? Виділимо основні помилки, які здійснюють клієнти при виборі компанії для просування інтернет-проектів.

Що слід врахувати, перед тим, як знати - кому довірити просування сайту? Насправді, враховуючи людський фактор, помилок можна зробити безліч, тому ми виділимо основні з них і докладно опишемо вихід із ситуації.

Мінімальна вартість просування

Робити вибір, відштовхуючись від цінової політики, значить відразу ж потрапити в капкан. Вартість просування залежить від багатьох факторів, однак ціна є далеко не першим з них. Ваше питання має звучати: кому довірити просування сайту, а не, за скільки провести просування сайту. Це два принципово різних поняття. Вибір SEO-компанії має бути напряму від того, де замовити розробку та створення веб-сайту. Якщо це веб-студія, то найкраще розробка сайтів франківськ має мати і просування на місці одночасно. Це вибір підходу до роботи. Безумовно, вам буде важливий індивідуальний підхід - коли фахівці визначать ваші переваги і запропонують рішення по проблемних ділянках. Головне завдання полягає в повноцінній співпраці: оцінка та пропозиції по просуванню, креативне мислення, якісний аудит проекту. Навіть, якщо ви звернулися тільки з одним питанням, професійний підрядник знайде на нього відповідь і запропонує кілька варіантів рішення. Ви повинні розуміти, який результат отримаєте після взаємодії з підрядником, а не скільки буде коштувати SEO просування.

Невиразна комерційна пропозицію

Як правило, замовники дізнаються вартість або по телефону, або по електронній пошті, враховуючи прайс на послуги підрядника. Однак перед тим як визначити: кому довірити просування сайту, вивчіть комерційну пропозицію підрядника. Зверніть увагу на чіткість і інформативність формулювань. Красиво оформлена, структурована і зрозуміла для кожного користувача пропозиція про співпрацю говорить багато про що. А якщо ви звернулися із запитом і вам прислали персональну комерційну пропозицію - це говорить про професіоналізм і високий рівень комунікацій підрядника. Перш за все, прочитайте та оцініть рішення, що вам запропоновані. Інформація повинна бути вичерпною. Якщо після прочитання всі питання отримують відповіді - значить підрядник знає що робити.

Гучні заяви

Ефективне просування сайту - процес тривалий і клопіткий. Результат буде залежати від багатьох факторів. Тому професіонали своєї справи на початку роботи не роблять гучних заяв. Наприклад, таких: «Через місяць ваш сайт буде в ТОП-10 по ключових запитах», «Через 2 місяці ваші продажі зростуть вдвічі». Повірте, ці тези безпідставні. Навіть якщо ви витратите силу-силенну засобів на всі види реклами, є безліч підводних каменів, які не можна не враховувати. Грамотні підрядники інформують своїх клієнтів про можливі відхилення і ризики в роботі. Тому, коли вам стануть обіцяти «золоті гори» через місяць роботи, радимо підшукати інші компанії.

Особисте знайомство - за і проти

Добре, якщо ви проживаєте у великому мегаполісі і у вас є можливість знайти SEO-компанії, не виїжджаючи за його межі. Особиста зустріч показує наскільки серйозний і грамотний ваш підрядник, йому можна задати всі питання, що цікавлять. Тим не менш, це не завжди виявляється вирішальним фактором, адже команда SEO-фахівців може перебувати за сотні кілометрів від вашого міста. У цьому випадку, прекрасно підійде skype-конференція або спілкування по телефону.

Відсутність відгуків і рекомендацій

Найважливіше для професійної SEO-компанії - це репутація. Кому довірити просування сайту, як не кращим з кращих! Втратити репутацію просто, а от заробити нелегко. У зв'язку з цим, перед вибором компанії зверніться до тих, хто мав з ними справу. Найчастіше, на великих ресурсах позначені відгуки та рекомендації тих, хто скористався послугами з просування. Клієнти оцінили якість роботи, підхід до справи і результативність. Ви зможете швидко оцінити ситуацію, вивчивши відгуки на тематичних сайтах, форумах, блогах. Створення сайтів франківськ також базується на відгуках в соціальних мережах чи інтернет-площадках. Для цього маркетологи вивчають основні сайти і дають там рекламу.

Новинки - це погано

Консерватизм - слово, яке погано співвідноситься з програмуванням і просуванням сайтів. Щорічно з'являються сотні нових технік просування, які ефективні для тих чи інших проектів. Фахівці, що йдуть в ногу з часом, обов'язково запропонують вам нові методики просування, які були випробувані на аналогічних проектах. Крім стандартних підходів, професійні підрядники можуть запропонувати оригінальні рішення, скориставшись якими, ви отримуєте високий рейтинг. Будьте сучасним, не відмовляйтеся від новинок відразу, уважно вислухайте пропозицію і оцініть ризики. Знайти якісного підрядника з добросовісною репутацією досить складно, враховуючи, що практично ніхто з компаній не дає 100% гарантій. Постійно розвивається галузь просування і розробляє а потім впроваджує інноваційні методи розкрутки, які, однак, не завжди виявляються дієвими. Тому враховуйте помилки, наведені вище, адже для вас вкрай важливо знайти надійного партнера і тому, кому довірити просування сайту, а не просто чергового підрядника з обіцянками просування в ТОП за 1 місяць.

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Агентство "Деловой мир"
Абон. ящик 3749, Днепропетровск, 49064, Украина
Тел.-факс: +38 056 3701434
E-mail: sadoshenko@gmail.com

Назад