ЕЛІТНІ ПАРФУМИ ТА МАЛЕНЬКІ ХИТРОЩІ ЕЛІТНОЇ ПАРФУМЕРІЇ

Колись відповісти на це питання було просто. Дорогий аромат, перш за все, повинен бути стійким. Справа в тому, що природні "закріплювачі" запаху надзвичайно дорогі. Наприклад, 1 кг мускусу кабарги коштує 60 тис. доларів. Відповідно, такі компоненти вводять тільки в дорогу парфумерію.
По-друге, дорогий аромат повинен виготовляється з ретельно очищеної сировини. Чим вище очищення компонентів - тим дорожча парфумерія. І, нарешті, ціна парфумерної композиції традиційно пов'язувалася з кількістю інгредієнтів: чим їх більше, тим духи дорожчі (Chanel № 5 складається з 80 ароматичних компонентів).
Але сьогодні уявлення про елітної парфумерії (http://parfumhits.com.ua) дещо змінилось. Стійкість запаху перестала цінуватися. Більшість жінок користується зараз не духами, а менш концентрованою і набагато менш стійкою туалетною водою.
Воно й зрозуміло: сьогодні продається так багато різних ароматів, так хочеться все спробувати! Але, якщо нові парфуми можна нанести на тіло в кращому разі на наступний день, то іншу туалетну воду ввечері цього ж дня.
Властивості туалетної води як найкраще відповідають скаженому ритму сучасного життя, коли нам, жінкам, доводиться "приміряти" кілька ролей на день і, відповідно, користуватися різними ароматами.
Ще років десять тому аромати від більшості парфумерних компаній мали кілька різних за концентрацією типів: духи, парфумерна вода, туалетна вода.
Але зараз багато фірм зовсім перестали випускати парфуми: з трьохсот нових ароматів, що з'явилися в минулому році, тип perfume (тобто духи) має близько десяти (серед них Good Life від Davidoff).
Змінилися уявлення і про складність композиції. У 1999 році в елітної парфумерії з'явилися кілька ароматів, "грають на одній ноті". Це серія Aqua Allegoria від Guerlain, що передає прості аромати літнього саду, і туалетна вода Feu d'Issey від Issey Miyake, насичена ароматом коріандру.
Мабуть, на сьогодні головна ознака дорогої парфумерії - це оригінальність запаху. Тут каталог парфумів http://parfumhits.com.ua

Маленькі хитрощі елітної парфумерії

Кожен з нас користується парфумерією. На роботу, на ділову зустріч, на вечірку або в клуб ми «одягаємо» на себе відповідні аромати. І, звичайно ж, пам'ятаємо при цьому маленькі хитрощі використання елітної парфумерії.
Користуючись елітною парфумерією, варто пам'ятати кілька секретів, які допомагають аромату акуратно і елегантно розкритися на вашій шкірі.
1. Волога шкіра зберігає запах довше сухої.
2. Аромат парфумів залежить від вашого харчування. Він посилиться, якщо ви з'їсте щось гостре.
3. Наносити парфумерію слід на правильні, «пульсуючі» точки. Зап'ястя, віскі, на грудях, згини ліктів, щиколотки і низ живота довго зберігають аромат парфумів, нанесений на них.
4. Свіжовимите волосся чудово утримують аромат парфумів. Всього крапелька парфумерії - і вас весь день буде оточувати легка ароматна хмарка. Однак тим, у кого сухий тип волосся, слід пам'ятати, що спирт, що міститься в парфумах, сушить шкіру голови.
5. Влітку духи пахнуть інтенсивніше, ніж взимку. Тому для жаркої пори року створені легкі ненав'язливі освіжаючі туалетні води.
Пам'ятайте - піт і парфюмерія несумісні! Тому вирушаючи на пляж ні в якому разі не використовуйте парфуми. Та й до всього іншого ймовірність отримання сонячного опіку посилюється, якщо на вашому тілі нанесена спиртовмісна есенція.
7. На якість аромату духів негативно впливають тепло, світло і повітря. Флакончик елітної парфумерії повинен зберігатися в сухому, темному і прохолодному місці.
8. Не варто наносити парфуми на шкіру пробкою від флакона або потирати зап'ястя об зап'ястя. Це порушить складну початкову структуру аромату, частково або повністю змінивши запах.
9. І найголовніше - ніколи не користуйтеся духами, від аромату яких вам некомфортно! Адже за допомогою духів ви створюєте неповторний образ, і він повинен підходити вам на всі 100%.
10. Ніколи на бризкайте парфуми на біле весільне плаття (http://amelin.in.ua) - залишаться плямки ефірних масел. 

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Агентство "Деловой мир"
Абон. ящик 3749, Днепропетровск, 49064, Украина
Тел.-факсы: +38 056 3701434, 3701435
E-mail: sadoshenko@gmail.com

Назад